Rozcestník

Kašnice
OFICIÁLNÍ STRÁNKY

6. dubna 2021

Zavádíme nový způsob informování obyvatelům Kašnice

 

Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas!
Vážení občané,
v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí jiných komunikačních kanálů.

Sami si můžete si vybrat, zda si stáhnete aplikaci do svých chytrých mobilních telefonů, nebo zaregistrujete svůj telefon i e-mail na webu, případně nám vyplníte formulář a my registraci provedeme za vás.

Vyberte si tedy svůj způsob, jak se ZDARMA chcete dostávat k informacím:

1) Aplikace = stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas, zadáte své jméno, příjmení, telefon a e-mail, zvolíte obec Kašnice jako rezidentní místo - A JE TO! 

2) Registrace přes WEB - klikněte na Odebírat informace, vyplníte Kašnice (nevyplňujte číslo popisné), optimálně ponechejte všechny typy informací zatržené, hlasové zprávy prosím pokud možno nezatrhávejte, v dalším kroku zadejte telefonní číslo i e-mail. Výrazně doporučujeme doplnit i (nepovinný) e-mail, protože ke konci června zrušíme rozesílku e-mailů, jak znáte ze stávající podoby. Některá hlášení a pozvánky budeme totiž rozesílat také e-mailem. Ověříte telefonní číslo a registraci dokončíte. 

Pozn. Ve své aplikaci či na webu si můžete zvolit také obesílání z různých obcí a vybrat si typy zpráv, které vás z těchto obcí zajímají - např. sport v Krumvíři, kultura ve Velkých Hostěrádkách či sport i kultura v Morkůvkách, také hlášení o prodeji masa a zeleniny ve vedlejších obcích.  Další obsah si tedy volíte sami. Nezapomeňte ale, že Kašnice máte jako rezidentní místo, aby vám neunikly informace o poplatcích, svozech popelnic, hlášení, apod. Doporučujeme proto mít zatržená všechna políčka.

3) Ty nejstarší, kteří si s počítačem či mobilem nerozumí, rádi obejdeme s registračním formulářem a nastavíme jim možnost získávat informace buď formou SMS zpráv, anebo formou hlasových zpráv. 

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat:

  • SMS zprávy,
  • hlasové zprávy,
  • e-maily,
  • zprávy do aplikace

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, čištění silnice, až to bude možné, tak pozvánky na kulturní události, cvičení, kurzy a mnoho dalšího.

Děláme vše pro to, abychom zajistili co nejvyšší míru informovanosti nás všech, proto bychom byli rádi, aby registraci provedlo co nejvíce členů vaší domácnosti. Mladší generace proto prosíme, aby svým rodičům či prarodičům s aplikací/registrací na webu pomohli. V případě, že budete potřebovat jakkoliv poradit s nastavením aplikace, nebo registrací přes web, zavolejte na 725 111 274 starostce obce J. Majerové a domluvíme další postup. 

Přílohou je leták, ve kterém se můžete dozvědět více informací i stran ochrany osobních údajů. Bát se zneužití údajů rozhodně nemusíte. Stejně tak se nemusíte obávat častého obesílání zprávami.

A kde všude již Mobilní rozhlas používají? V okolí třeba již zmíněné Velké Hostěrádky, Krumvíř, Morkůvky, Borkovany, ale i vzdálenější Nikolčice, Nesvačilka, Šardice, ale i třeba města jako Hodonín, Veselí nad Moravou, Břeclav a mnohé jiné. I z těchto obcí a měst si tak můžete zvolit typy informací, které vás zajímají.

 

Pokud jste si již aplikaci nainstalovali, či jste jinak zaregistrováni a tento e-mail Vám přišel, ozvěte se prosím starostce obce - vymažeme Vás z původní databáze, ať Vám nechodí hlášení z původního systému i z nového. Děkujeme.

registracni-letak-Kašnice-standard (PDF 2.72 MB)

Kašnická traktoriáda ZRUŠENA

Více informací na novém webu traktoriády

Traktoriáda Kašnice

Obec Kašnice
Adresa: Kašnice 38
691 72 Klobouky u Brna    

 

E-mail: kasnice@kasnice.cz
Tel.: +420 519 419 379
Mobil: + 420 608 189 583

Datová schránka: xjka2n9
IČ: 00600181
DIČ: CZ00600181

Mob.: +420 725 111 274 (starostka)

Číslo účtu: 1382112319/0800
VS: Číslo Vašeho domu

 

Spolupracujeme s:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Úřední hodiny starostky

Pondělí 15:00 - 18:00

Úřední hodiny - podatelna

Pondělí 13:00 - 17:00

Středa 13:00 - 17:00

Pracovní doba - podatelna

Pondělí 8:00 - 18:00

Středa 8:00 - 17:30

Čtvrtek 8:00 - 15:00

 

 

  

Čas poslední aktualizace: 18.03.2021 v 12:52
Oficiální stránky Kašnice © 2013
webdesign: Origine