Rozcestník

Kašnice
OFICIÁLNÍ STRÁNKY

   

Kalendář na celý rok: 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024

 


Kašnická traktoriáda 14. 9. 2019Registrace účastníků UKONČENA. 


Těšíme se na soutěžící i návštěvníky!


 
 Podívejte se na video z příprav soutěžní jízdy...ZÁKLADNÍ INFORMACE

Pořadatelé akce (Zastupitelstvo obce Kašnice a zatím neformální uskupení Kašnické děvčice) srdečně zvou na první ročník kašnické traktoriády. Bude mít dvě části: spanilou jízdu obcí a soutěžní slalom na hřišti pod Kopcama. Na hřišti bude zajištěn stánek s občerstvením, doprovodný program (např. soutěže pro děti, pečení brambor v ohni).

Vstupné:

 • pro diváky: 50 Kč, pro děti do 15 let vstup zdarma (vstupenka zahrnuje zdarma špekáček a nápoj; dospělí volí mezi pivem či limonádou; pro děti limonáda); bude vybíráno na mostku pod hřištěm
 • pro traktoristy: 100 Kč (vstupenka zahrnuje poukázku na porci guláše, nealko pivo, reflexní prvky, brambůrky a drobnosti). Poplatek za registraci bude vybírán před zahájením spanilé jízdy.

Občerstvení zajištěno: PIVO, LIMO, špekáček + pečivo, guláš + pečivo

Upozornění pro návštěvníky

 1. Nezapomeňte si s sebou vlastní půllitr na pivo či sklenici na limonádu. Děkujeme, že s námi myslíte na životní prostředí!
 2. Změna! Parkování přímo v místě konání akce bude nyní nově možné. Přesto chceme požádat, abyste pokud možno zaparkovali i tak v obci a raději ten kousek dojděte pěšky. Parkování je domluveno na poli, ale může být po dešti, tak ať se nám nezaboříte.  Místa na parkování je v obci dost a krátkou procházkou přijdete až na místo konání akce. Upozorňujeme však, že v době přibližně od 10.15 do 11.15 bude po polní cestě projíždět kolona traktorů a následně parkovat. Prosíme, abyste respektovali, že po tuto dobu budou vpouštěny traktory a osobní auta budou muset počkat, než projede poslední traktor. Děkujeme za pochopení.

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE

Soutěžící s traktory se dostaví od 9. hodiny do areálu bývalého JZD nad Kašnicí, č.p. 84 (nyní firma Roživa), odkud bude vyjíždět spanilá jízda, budou zde vybrány registrační poplatky a rozdány balíčky a další informace pro soutěžící.

Výjezd traktorů bude zahájen v 10.00 a příjezd na hřiště pod Kopce vychází okolo 11. hodiny, následně budou traktory parkovat na přilehlých polích. Organizátorský tým projde soutěžní trasu se závodníky a od 12.00 bude zahájena soutěžní disciplína.

 

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PRO TRAKTORISTY

Pro zajištění pohody a bezpečí pro všechny účastníky platí následující pravidla:

 • Respektuji, že veškerý pohyb v areálu je na vlastní nebezpečí a na vlastní odpovědnost vůči sobě i ostatním, což potvrzuji v přihlášce podpisem.
 • Myslím na pravidlo " Raději druhý než mrtvý".
 • Vozidla parkuji dle pokynů organizátorů a nebudu omezovat v pohybu ostatní.
 • Ctím, že pozemky, na kterých parkuji svůj stroj, jsou soukromé.
 • Dodržuji, že jako startující pro mne platí bez výjimky stanovený přísný zákaz požívání alkoholických nápojů nebo omamných látek, před a v průběhu celého závodu.
 • Při přesunech strojů na start a zpět do depa jezdím zvlášť obezřetně – projíždím prostorem přístupným divákům, se strojem se pohybuji ve vyhrazeném prostoru určeného pro akci.
 • Věnuji pozornost divákům - dětem, vzhledem k jejich nepředvídatelnému chování, a své jednání přizpůsobím ochraně zdraví a majetku diváků i ostatních startujících a pořadatelů.
 • Při samotné jízdě přizpůsobím rychlost stavu a konstrukci stroje a stavu dráhy.
 • Jsem si vědom, že účast v závodě je dobrovolná.
 • Zabezpečím svůj stroj proti samovolnému pohybu.
 • Zajistím, aby nedošlo k úniku ropných látek a znečištění životního prostředí.
 • Zajistím si svůj majetek - pořadatel neodpovídá za případnou ztrátu či odcizení.
 • Jsem povinen dodržovat pořádek a čistotu v celém areálu konání akce.
 • Budu dodržovat tyto pokyny organizátorů a další pokyny sdělené v den konání akce.
 • Po dobu spanilé jízdy se mnou na traktoře nebude sedět nikdo jiný. 


BEZPEČNOSTNÍ POKYNY PRO DIVÁKY

Diváci mohou být přítomni podél trasy v obci. Na polní cestě pod Kašnicí směrem na hřiště bude projíždět kolona traktorů. Důrazně však upozorňujeme diváky, aby se pohybovali v dostatečné vzdálenosti od cesty a hlídali své děti. Na hřišti bude pro diváky vymezen prostor, ve kterém se mohou pohybovat. Divákům je zakázáno vstupovat do vyznačené závodní trati a v prostoru depa závodních strojů je každý povinen být zvlášť obezřetný vzhledem k příjezdům a odjezdům závodních strojů.

 

UPOZORNĚNÍ:

CELÝ PROSTOR PRO DIVÁKY VČETNĚ VÝČEPU A PROSTORU PRO SLALOM, PARKOVIŠTĚ PRO OSOBNÍ AUTA I TRAKTORY JE URČEN JAKO STRIKTNĚ NEKUŘÁCKÝ. 

NEZAHAHUJTE NEDOPALKY JINAM NEŽ DO PŘIPRAVENÝCH POPELNÍKŮ VE VYMEZENÉM PROSTORU PRO KOUŘENÍ!

PROSÍME VŠECHNY, ABY DODRŽOVALI POŘÁDEK. Veškerý odpad vyhazujte do připravených popelnic a odpadkových koš. Kelímky od piva si hlídejte, rádi bychom eliminovali počet spotřebovaných a vyhozených kelímků. Děkujeme!

 

Při závažném porušení výše uvedených bezpečnostních pravidel může být divák i soutěžící vykázán z areálu!

Do kdy a jak se můžete přihlásit? Lze se registrovat elektronicky či papírově. Odkaz na on-line i papírový formulář najdete v horní části této stránky. Papírové přihlášky budou také dostupné na OÚ Kašnice (PO 8-18, ST 8-17.30 a ČT 8-15) a rozdány do schránek kašnických občanů. Termín pro přihlášení je stanoven na 23. srpna.

Jak a kde se dozvíte více informací? Sledujte tyto webové stránky či událost na Facebooku Kašnická traktoriáda, kde budou uvedeny aktuální informace k traktoriádě. V případě brzkého dodání přihlášky s kontaktními informacemi zašleme více informací i na uvedenou e-mailovou adresu či Vás budeme kontaktovat telefonicky.

V případě dotazů napište e-mail na e-mail traktoriada.kasnice@gmail.com, případně volejte na mobil 728 061 825.

Organizátoři upozorňují, že z akce budou pořizovány fotografické i video záznamy, které použijí na prezentaci na obecní webové stránky a profil na Facebooku s názvem Kašnice. Organizátoři nepoužijí osobní informace uvedené v přihlášce jiným způsobem než pro evidenci účastníků a pro své přehledy a zajištění informovanosti účastníků.

Celá akce bude dozorována hasiči a bude přítomen zdravotník.

 

 DOPROVODNÝ PROGRAM:

 • Pro děti připravujeme i několik her
 • Degustace pokrmů Vámi připravených z brambor: rádi bychom, aby se na degustaci podílelo co nejvíce osob. Připravte si tedy nějaké dobroty, nemusí jich být mnoho - stačí z jedné dávky receptu. Nakrájejte na degustační kousky a přineste s sebou na hřiště pod Kopce. Nezapomeňte nám předat i recept i s Vaším jménem. Bude součástí připravované kuchařky. Děkujeme!
 • Pečení brambor v ohni
 • Jízda na gazíku
 • Traktorškola
 • Fotokoutek

 
 

COUNTRY ZÁBAVA OD 20.00

Všechny návštěvníky Traktoriády následně zveme na navazující akci, která se bude konat od 20.00 v prostoru "pod májou" vedle obchodu (naproti obecního úřadu, uprostřed obce). K tanci a poslechu bude hrát country hudba AMULET a občerstvení bude zajištěno. 

Vstupné: 50 Kč.

 

Pozvánka na akci

Kašnická traktoriáda

14. 9. 2024

 

Obec Kašnice
Kašnice 38
691 72 Kašnice

kasnice@kasnice.cz

Podatelna: Iveta Jelínková DiS.
tel: +420 519 419 379
mob: +420 608 189 583

IČ: 00600181
DIČ: CZ00600181
Datová schránka: xjka2n9

č. účtu: 1382112319/0800
Jako VS uveďte čp vašeho domu.

Starostka obce:

Ing. Jana Majerová
+420 725 111 274
starosta@kasnice.cz

Úřední hodiny starostky

Pondělí 15:00 - 18:00

Úřední hodiny - podatelna

Pondělí 13:00 - 17:00

Středa 13:00 - 17:00

Pracovní doba - podatelna

Pondělí 8:00 - 18:00

Úterý 7:00 - 14:00

Středa 8:00 - 17:30

Přestávka na oběd: 12:00 - 12:30

 

  

Čas poslední aktualizace: 05.06.2024 v 10:08
Oficiální stránky Kašnice © 2013
webdesign: Origine